Casting do spotów reklamowych

 

Interesujesz się kulturą i sztuką? Posiadasz artystyczne pasje i hobby? Nie boisz się występów przed kamerą? Chcesz pracować z profesjonalną ekipą filmową? Weź udział w castingu do projektu „Joint Venture”. Opowiedz nam o swoich artystycznych pasjach, zaprezentuj swoje talenty i wystąp w spocie reklamowym.
Ośrodek Działań Artystycznych i Stowarzyszenie Teatralno-Filmowe „Eikon” zaprasza na casting do filmów reklamowych promujących aktywne uczestnictwo w kulturze mieszkańców województwa łódzkiego.

Casting odbędzie się:

8 września, od godz. 10.00, w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 5.

Projekt „Joint Venture” ma na celu uzmysłowienie mieszkańcom naszego województwa, że wszyscy odpowiadamy za poziom naszej kultury, a co za tym idzie również poziom naszego życia. Kultura artystyczna i kultura wysoka wszak nie tylko emanują na społeczeństwo, ale przede wszystkim same w sobie są emanacją życia wspólnotowego. Pragniemy poprzez projekt „Joint Venture” promować zainteresowanie kulturą i sztuką, wspierać artystyczne pasje i hobby. Droga od domu kultury do teatru, filharmonii, czy muzeum sztuki wcale nie jest długa.

W ramach projektu powstaną trzy spoty reklamowe – promujące aktywne uczestnictwo w kulturze mieszkańców województwa łódzkiego oraz film dokumentalny, będący relacją z przeprowadzonych castingów. Chcemy w nim pokazać w jaki sposób mieszkańcy naszego województwa sami na swój sposób definiują kulturę, w jaki sposób opisują swoje w niej uczestnictwo i wreszcie czego od niej oczekują.

Całość Reżyseruje Marek Strąkowski – absolwent reżyserii na Akademie van Bauwkunst w Amsterdamie – autor wielu filmów reklamowych, programów telewizyjnych, reżyser teatralny i filmowy.

Zarówno spoty reklamowe jak i film dokumentalny będę prezentowane w lokalnych mediach województwa łódzkiego oraz mediach internetowych.

Projekt Zorganizowanie kampanii promocyjno-informacyjnej „Joint Venture” jest współfinansowany ze środków Województwa Łódzkiego.