Kilkoro studentów i jeden wykładowca

Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę

Kilkoro studentów i jeden wykładowca

Wernisaż:
15 kwietnia 2016, godz. 19:00; ODA, ul. Dąbrowskiego 5.

wystawa czynna do 8 maja 2016 r.

„Kilkoro studentów i jeden wykładowca”  – wystawa prezentująca prace studentów specjalności Fotografia Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi to różnorodność podejść, i rozumienia współcześnie dialogu za pomocą obrazu z widzem.
Ukazuje bogactwo myśli młodych ludzi na postrzeganie świata za pomocą narzędzi do rejestracji obrazu. Prezentuje nie tylko klasyczną formę wypowiedzi fotografii, odbitki (wydruki), ale również zapis video, pokaz slajdów, obiekt.
Wystawa pokazuje swobodę z jaką poruszają się studenci w wykorzystywaniu różnych mediów, najlepiej odpowiadających ich koncepcją twórczym.
W wystawie uczestniczy jeden z wykładowców, dla którego konfrontacja z młodymi  twórcami jest również ważnym i cennym doświadczeniem tak pedagogicznym jak i artystycznym.

W wystawie udział biorą:

Justyna Bugajczyk, Adrian Gachewicz, Marlena Jabłońska, Adrian Jaszczak, Aleksandra Malinowska, Katarzyna Maluga, Karolina Okrzesik, oraz Tomasz Komorowski.

Przed wernisażem zapraszamy o godz. 18:45 na otwarcie wystawy fotograficznej „Moje życie, mój świat” ucznia ZSP nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim, Dominika Sarleja.