Paulina Adaszek – Wystawa fotografii

Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii młodej Piotrkowianki – Pauliny Adaszek.

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 stycznia 2012, o godzinie 18:00, w galerii Mała ODA przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie Trybunalskim.

Jestem zwykłą nastoletnią dziewczyną, lubiącą pogrążać się w swoim wymyślonym świecie. Interesuje mnie wiele rzeczy, jednak największą przyjemność sprawia mi fotografia i plastyka. Zajmuję się nimi od młodości i są żywiołem w którym czuję się najlepiej. Staram się rozwijać w tym kierunku, bo fotografia i plastyka są dla mnie czymś ważnym, czymś z czym chciałabym związać swoją przyszłość. W tej chwili nie wyobrażam sobie życia bez aparatu czy ołówka i kartki w ręku. Duży wpływ na to co tworzę ma muzyka. Jest ona kolejną ważną dla mnie rzeczą. Dobrze wspominam kilka lat spędzonych w szkole muzycznej, bo będąc tam wiele się nauczyłam. Ważną rolę odgrywa też rodzina i przyjaciele, którzy wspierają mnie w każdej sytuacji i z którymi spędzam dużo czasu. Kocham ich za to o dziękuję im, bo życie nabiera dzięki nim barw.

Wystawa nie bez powodu nosi nazwę „Tożsamość”. Chciałam ukazać to, że tak naprawdę każdy człowiek różni się od siebie i nie ma na świecie dwóch takich samych osób. Każde ze zdjęć mówi coś o człowieku, o tym, jaki jest, co robi, jaki jest jego stosunek do innych.

Paulina Adaszek