Warsztaty Akademii Sztuk Innych

23 – 26 lutego – inauguracyjna sesja Akademii Sztuk Innych, Ośrodek Działań Artystycznych, ul. Dąbrowskiego 5

26 lutego, godz. 18:00 – prezentacja prac powstałych podczas warsztatów w Galerii Mała ODA na ul. Sieradzkiej 8.

Projekt ten kierowany jest do wszystkich pragnących zapoznać się ze współczesnymi środkami wyrazu artystycznego. Pierwsze spotkanie będzie połączone z trwającą obecnie wystawa dyplomantów Katedry Intermediów z Krakowskiej ASP.

W czwartek 23 lutego o godzinie 18.00 w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5 – pierwsze spotkanie na temat „Podstawy obrazu cyfrowego. Fotografia, wideo, sztuka interaktywna”. W ramach spotkania omówienie bieżącej wystawy. Spotkanie prowadzone przez Krzysztofa Jureckiego, krytyka i kuratora m.in. I Piotrkowskiego Biennale Sztuki.

W piątek 24 lutego o godz. 15:00 – warsztaty prowadzone przez Kubę Garścia i Adama Grubę, młodych artystów, dyplomantów Katedry Intermediów Krakowskiej ASP, prezentujących swoje prace na wystawie w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej. Temat zajęć i warsztatów to szeroko rozumiane i praktykowane intermedium podane zarówno w formie technicznych rozwiązań jaki i abstrakcyjnego myślenia. Będziemy krążyć wokół pojęć przestrzeni, kształtów, performance, akcją, instalacją, interwencą, stop motion, mapping, wideo, vj, greenbox.

Warsztaty są bezpłatne, ze względu na ograniczoną ilość uczestników wymagane są zapisy telefoniczne, mailowe lub osobiście w siedzibie galerii: tel.: 44 649 52 64, bwa@post.pl.