Wystawa fotograficzna Łukasza Gliszczyńskiego „Jesień z Przeznaczeniem”

7 – 16 grudnia 2012, ODA, ul Sieradzka 8

Wędrująca wystawa fotograficzna Łukasza Gliszczyńskiego „Jesień z Przeznaczeniem”, to pokłosie działań grupy poetycko – muzycznej Przeznaczenie. Zespół od 15 listopada br. zorganizował 5 imprez, które miały na celu pokazać pasje i zainteresowania poszczególnych jego członków oraz najnowszą, autorską płytę grupy „Ot, taki ślad”. Przeznaczenie zostawiło ślady w MOK, Galerii u Panien, MBP, ODA i w Muzeum. Ł. Gliszczyński zatrzymał w fotograficznych kadrach nie tylko członków zespołu, ale też i uczestników imprez oraz klimat, który towarzyszył wydarzeniom. To swego rodzaju dokument, ale i trwała pamiątka tegorocznej Jesieni.
Wystawa wędrująca, bo przemierza piotrkowskie placówki kultury już od 2 grudnia. Najpierw zagościła w salach zamkowych. W dniach 7 – 16 grudnia obejrzymy ją w ODA, ul. Sieradzka 8, a od 17 grudnia do końca br. wystawę będzie można oglądać w MBP, ul. Jerozolimska 29.
Łukasz Gliszczyński – prezentuje swoje prace na licznych wystawach fotograficznych, często łączonych z poezją. Laureat konkursów fotograficznych.